HaloPolska w komórce

Z HaloPolska możesz korzystać przy pomocy telefonu komórkowego wyposażonego w aplikację VoIP. Większość telefonów ma fabryczną możliwość korzystania z telefonii VoIP, możesz też pobrać aplikację Zoiper i wykonywać tanie połączenia oraz odbierać połączenia na numer stacjonarny omijając w ten sposób roaming. Możesz wykorzystać swój telefon komórkowy do rozmów internetowych dzięki WiFi lub łączyć się przez internet mobilny. Aplikację pobierzesz w Apple Store, Google Play lub wstępnie skonfigurowaną na stronie producenta po wybraniu z listy operatorów HaloPolska.

Najlepszą jakość połączeń uzyskamy przy połączeniu do sieci Wi-Fi lub w strefie silnego sygnału szerokopasmowych połączeń 3, 3.5G, 4G lub LTE. Ze względu na specyfikę działania sieci GSM opóźnienie sygnału i jakość połączeń mogą się zmieniać w trakcie rozmowy zależnie od siły sygnału, przeszkód terenowych, ilości użytkowników mobilnego Internetu korzystających z tej samej stacji bazowej.

W przypadku połączenia za pośrednictwem Wi-Fi nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty, natomiast w przypadku połączenia realizowanego przez sieć GSM Twój operator komórkowy może pobierać dodatkowe opłaty za dostęp do sieci Internet.

Z telefonu komórkowego możesz również odbierać połączenia bez połączenia z internetem, jak w przypadku użycia telefonu stacjonarnego. Usługa jest darmowa, zapłacisz jedynie za czas rozmowy przekierowanej jak za połączenie do sieci komórkowych po naszych atrakcyjnych stawkach. Zawsze na bieżąco śledzisz koszty swoich połączeń na billingu dostępnym w panelu klienta.