VoIP HaloPolska

VoIP (Voice over Internet Protocol) oznacza technologię telekomunikacyjną pozwalającą na wykonywanie połączeń telefonicznych za pośrednictwem sieci Internet dlatego Twoja lokalizacja nie ma znaczenia dla korzystania z usługi telefonii internetowej.

Korzystając z HaloPolska jesteś dostępny pod tym samym numerem telefonu na całym świecie. Odbierasz połączenia z polskiego lub dowolnego zagranicznego numeru stacjonarnego HaloPolska. Dzwonisz za darmo w sieci i po niskich stawkach do innych polskich i zagranicznych sieci stacjonarnych i komórkowych na świecie. Prezentujesz swoje połączenia dowolnym numerem VoIP.

Bądź zawsze w kontakcie z rodziną, znajomymi lub kontrahentami dzięki telefonii HaloPolska. Wykorzystaj swój internet, telefon lub komputer. Jeśli nie masz dostępu do internetu wdzwoń się do swojego konta HaloPolska przez numer dostępowy lub kup lokalny numer stacjonarny i przekieruj pod numer pod który często dzwonisz, w ten sposób wybierasz zawsze numer lokalny w zależności od kraju gdzie przebywasz. Zarządzaj bezpłatnie swoim numerem stacjonarnym i przekierowuj go w zależności od potrzeb lub kup kilka numerów.

Sprawdź rozwiązania Jak dzwonić, Jak odbierać połączenia, HaloPolska w komórce.