Telefonia internetowa SuperVoIP HaloPolska

HaloPolska umożliwia wykonywanie połączeń telefonicznych VoIP za pomocą komputera lub telefonu przy wykorzystaniu sieci Internet. To wygodna i tania telefonia internetowa dostępna dla Użytkownika bez znaczenia dla lokalizacji w jakiej się znajduje. Łatwo podłączysz polski, angielski lub inny dowolny zagraniczny numer stacjonarny żeby odbierać bezpłatne połączenia z Polski, Wielkiej Brytanii i całego świata. To łączność z rodzinami, przyjaciółmi i biznesem w Polsce i na świecie.

Z dniem 16 września 2018 dołączyliśmy do zespołu SuperVoIP, dostawcy usług telekomunikacyjnych w Polsce, usługi realizowane są pod wspólną marką SuperVoIP.Polityka jakości

Nasza misja to dostarczanie wysokiej jakości usług w konkurencyjnych cenach. Dokładamy największych starań, aby oferować najlepszą jakość połączeń. To nasz największy atut. Platforma telekomunikacyjna jest administrowana 24 godziny na dobę. Każdy jej element posiada zabezpieczenie. Dostarczane rozwiązania pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i zaufanych dostawców.Właściciel serwisu:
HALO POLAND LTD
International House
24 Holborn Viaduct
London EC1A 2BN
United Kingdom
Registered in England & Wales No. 08479254

Podmiot świadczący usługę:
ST LINE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Sielska 17a, 60-129 Poznań
NIP: 779-246-72-42, KRS: 0000684755
Wpis w rejestrze UKE pod numerem 12096