Kup numer stacjonarny VoIP
Dzwoń i odbieraj połączenia w Polsce i za granicą

Wirtualna Centrala
Kup stacjonarny numer telefonu dzięki któremu można do Ciebie zadzwonić bezpłatnie z naszej sieci i innych sieci stacjonarnych i komórkowych z Polski, Wielkiej Brytanii i całego świata.

Możesz posiadać dowolną ilość numerów z różnych regionów świata oraz
bezpłatnie prezentować połączenia wychodzące dowolnym numerem VoIP.

Masz pytania? Zobacz odpowiedzi lub zadzwoń na infolinię 61 250 44 00

Dla niektórych krajów udostępniamy wybór numeru z listy dostępnych, możesz dodać je samodzielnie do konta lub zamówić podczas rejestracji. W przypadku kiedy nie ma numeru na liście dostępnych możesz zamówić nowy numer.
Realizacja zamówienia numeru następuje w ciągu kilku godzin, najpóźniej jednego dnia roboczego jeśli nie ma innej informacji bezpośrednio w wybranym regionie.
Opłaty za utrzymanie numerów pobierane są w systemie przedpłaconym z góry co miesiąc. Pierwszy okres subskrypcji numeru zagranicznego wynosi 3 miesiące (jeśli nie ma innej informacji przy numerze), po tym czasie naliczenia odbywają się w trybie miesięcznym. Przy aktywacji numeru zostanie pobrana jednorazowa opłata aktywacyjna oraz opłata za pierwszy okres subskrypcji. Obowiązują ceny netto.
Nie ma opłat za połączenia przychodzące za wyjątkiem numerów toll - free oraz numerów z podaną stawką, szczegóły zobaczysz w zamówieniu.
Twoja lokalizacja nie ma znaczenia dla korzystania z usługi, wystarczy dostęp do sieci internet lub możesz przekierować numer na inny dowolny numer stacjonarny lub komórkowy na świecie.
Dzwoniący na nasz zagraniczny numer geograficzny zapłaci standardową stawkę swojego operatora jak za połączenie na numer stacjonarny.
Możesz bezpłatnie prezentować połączenia wychodzące zakupionym numerem jeżeli nie ma takich ograniczeń dla wybranego kraju lub regionu.
Numer zagraniczny ma w standardzie dwa kanały przychodzące, ilość kanałów można zwiększyć za dodatkową opłatą bezpośrednio w panelu klienta. Polskie numery stacjonarne i komórkowe nie mają limitu kanałów.
Niektóre zagraniczne numery stacjonarne oraz komórkowe obsługują wiadomości SMS jeśli znajduje się informacja bezpośrednio przy wybranym numerze. Polskie numery komórkowe obsługują wiadomości SMS przychodzące i wychodzące. Polskie numery stacjonarne nie obsługują SMS.
Odbiór i wysyłkę wiadomości SMS można skonfigurować w panelu klienta. SMS przychodzące trafiają na panel, można je przekierować na adres e-mail, inny numer komórkowy, aplikację SIP lub telefon VoIP z obsługą wiadomości. Wysyłka odbywa się bezpośrednio z panelu, aplikacji SIP lub telefonu VoIP. Również dwukierunkowo poprzez nasze api.
Jeżeli nie znalazłeś kraju lub strefy numeracyjnej w naszej bazie skorzystaj z formularza kontaktowego.
Większość numerów można przenieść jednak warunki przeniesienia są regulowane lokalnymi przepisami. Tutaj sprawdzisz czy kraj numeru znajduje się na liście oraz zapoznasz się z warunkami przeniesienia.
Koszt utrzymania numeru przeniesionego z wszystkich sieci stacjonarnych z Polski wynosi 0,00 PLN, z sieci komórkowych 5,00 zł miesięcznie, dla pozostałych krajów koszt miesięcznego utrzymania numeru znajdziesz po wybraniu kraju i regionu w Kup Numer.
Jeżeli jesteś operatorem, integratorem usług VoIP lub obsługujesz call center zapytaj o dostęp hurtowy.