Kup numer stacjonarny VoIP
Dzwoń i odbieraj połączenia w Polsce i za granicą

Wirtualna Centrala
Kup stacjonarny numer telefonu dzięki któremu można do Ciebie zadzwonić bezpłatnie z naszej sieci i innych sieci stacjonarnych i komórkowych z Polski, Wielkiej Brytanii i całego świata.

Możesz posiadać dowolną ilość numerów z różnych regionów świata oraz
bezpłatnie prezentować połączenia wychodzące dowolnym numerem VoIP.

Masz pytania? Zobacz odpowiedzi lub zadzwoń na infolinię 61 250 44 00

Dla niektórych krajów udostępniamy wybór numeru z listy dostępnych, możesz dodać je samodzielnie do konta lub zamówić podczas rejestracji. W przypadku kiedy nie ma numeru na liście dostępnych możesz zamówić nowy numer.
Realizacja zamówienia numeru następuje w ciągu kilku godzin, najpóźniej jednego dnia roboczego jeśli nie ma innej informacji bezpośrednio w wybranym regionie.
Opłata za utrzymanie pobierana jest w systemie przedpłaconym z góry co miesiąc, nie ma opłat za połączenia przychodzące za wyjątkiem numerów z podaną stawką, np. 0800 toll-free. Opłata za aktywację pobierana jest jednorazowo przy przydzieleniu numeru. Obowiązują ceny netto jeżeli nie podano inaczej.
Twoja lokalizacja nie ma znaczenia dla korzystania z usługi, wystarczy dostęp do sieci internet lub możesz przekierować numer na inny dowolny numer stacjonarny lub komórkowy na świecie.
Dzwoniący na nasz zagraniczny numer geograficzny zapłaci standardową stawkę swojego operatora jak za połączenie na numer stacjonarny.
Możesz bezpłatnie prezentować połączenia wychodzące zakupionym numerem jeżeli nie ma takich ograniczeń dla wybranego kraju lub regionu.
Numer ma w standardzie dwa kanały przychodzące i dwa kanały wychodzące, co oznacza, że możesz prowadzić równocześnie cztery rozmowy. Dla numerów z niektórych krajów ilość kanałów przychodzących można zwiększyć bezpłatnie lub za dodatkową opłatę. Ilość kanałów wychodzących można zwiększyć bezpłatnie po zgłoszeniu przez formularz kontaktowy.
Jeżeli nie znalazłeś kraju lub strefy numeracyjnej w naszej bazie skorzystaj z formularza kontaktowego.
Dla niektórych krajów jest wymóg dostarczenia lokalnych kontaktowych przy zamówieniu numeru, jeżeli nie możesz spełnić wymagań dostarczenia danych zgodnie z restrykcjami dla danego kraju prześlij opis funkcjonowania usługi oraz zapytaj o możliwość dostarczenia danych przez operatora w imieniu abonenta.
Jeżeli jesteś operatorem, integratorem usług VoIP lub obsługujesz call center zapytaj o dostęp hurtowy.