Kup numer stacjonarny VoIP
Dzwoń i odbieraj połączenia w Polsce i za granicą

Wirtualna Centrala
Kup stacjonarny numer telefonu dzięki któremu można do Ciebie zadzwonić bezpłatnie z naszej sieci i innych sieci stacjonarnych i komórkowych z Polski, Wielkiej Brytanii i całego świata.

Możesz posiadać dowolną ilość numerów z różnych regionów świata oraz
bezpłatnie prezentować połączenia wychodzące dowolnym numerem VoIP.

Masz pytania? Zobacz odpowiedzi lub zadzwoń na infolinię 61 250 44 00

Dla niektórych krajów udostępniamy wybór numeru z listy dostępnych, możesz dodać je samodzielnie do konta lub zamówić podczas rejestracji. W przypadku kiedy nie ma numeru na liście dostępnych możesz zamówić nowy numer.
Realizacja zamówienia numeru następuje w ciągu kilku godzin, najpóźniej jednego dnia roboczego jeśli nie ma innej informacji bezpośrednio w wybranym regionie.
Opłata za utrzymanie pobierana jest w systemie przedpłaconym z góry co miesiąc, nie ma opłat za połączenia przychodzące za wyjątkiem numerów z podaną stawką, np. 0800 toll-free. Opłata za aktywację pobierana jest jednorazowo przy przydzieleniu numeru. Obowiązują ceny netto jeżeli nie podano inaczej.
Twoja lokalizacja nie ma znaczenia dla korzystania z usługi, wystarczy dostęp do sieci internet lub możesz przekierować numer na inny dowolny numer stacjonarny lub komórkowy na świecie.
Dzwoniący na nasz zagraniczny numer geograficzny zapłaci standardową stawkę swojego operatora jak za połączenie na numer stacjonarny.
Możesz bezpłatnie prezentować połączenia wychodzące zakupionym numerem jeżeli nie ma takich ograniczeń dla wybranego kraju lub regionu.
Numer zagraniczny ma w standardzie dwa kanały przychodzące, ilość kanałów można zwiększyć za dodatkową opłatą bezpośrednio w panelu klienta. Polski numer stacjonarny nie ma limitu kanałów.
Zagraniczny numer komórkowy ma w standardzie dwa kanały przychodzące, polski numer komórkowy ma trzy kanały przychodzące. Ilość kanałów można zwiększyć za dodatkową opłatą bezpośrednio w panelu klienta.
Zagraniczne numery komórkowe obsługują przychodzące wiadomości SMS jeśli znajduje się taka informacja bezpośrednio przy numerze po wybraniu kraju. Polskie numery komórkowe obsługują wiadomości SMS przychodzące i wychodzące.
Odbiór i wysyłkę wiadomości SMS można skonfigurować w panelu klienta. SMS przychodzące trafiają na panel, można je przekierować na adres e-mail, inny numer komórkowy, aplikację SIP lub telefon VoIP z obsługą wiadomości. Wysyłka odbywa się bezpośrednio z panelu, aplikacji SIP lub telefonu VoIP. Również dwukierunkowo poprzez nasze api.
Jeżeli nie znalazłeś kraju lub strefy numeracyjnej w naszej bazie skorzystaj z formularza kontaktowego.
Większość numerów można przenieść jednak warunki przeniesienia są regulowane lokalnymi przepisami. Tutaj sprawdzisz czy kraj numeru znajduje się na liście oraz zapoznasz się z warunkami przeniesienia.
Koszt utrzymania numeru przeniesionego z wszystkich sieci stacjonarnych z Polski wynosi 0,00 PLN, z sieci komórkowych 5,00 zł miesięcznie, dla pozostałych krajów koszt miesięcznego utrzymania numeru znajdziesz po wybraniu kraju i regionu w Kup Numer.
Jeżeli jesteś operatorem, integratorem usług VoIP lub obsługujesz call center zapytaj o dostęp hurtowy.